خیابان بنی‌هاشم، بن‌بست شاهباز، پلاک‌14

ساعات‌کاری شنبه تا پنجشنبه 18:00 - 8:00

ارتباط با ما  4-02122334402

اجرای فوری کاغذ دیواری

اجرای کاغذ دیواری ها به دلیل قیمت مناسبی که دارند جایگزین مناسبی برای رنگ آمیزی محیط اداری یا مسکونی است. به دلیل تنوع در رنگ و طرح کاغذ دیواری ها، شما میتوانید به راحتی برای هر فضایی و هر سلیقه ای که میخواهید کاغذ دیواری خود را انتخاب کنید. برای قسمت هایی از دیوارها که کثیف هستند، کاغذ دیواری یک انتخاب عالی است، چون به راحتی هم کثیفی ها را می پوشاند و هم سوراخ ها و لکه های گچ دیوار را پنهان می کند.

مزایای اجرای کاغذ دیواری

مزایای اجرای کاغذ دیواری

کاغذ دیواری به دلیل داشتن دوام بالا و نصب آسانی که دارند و قابلیت شست وشو مورد محبوبیت بسیاری قرار گرفته اند. کاغذ دیواری ها گرد و غبار به خود نمی گیرند و کثیف نمی شوند. درضمن به دلیل قابل شستشو بودن آن به راحتی با یه دستمال تمیز میشوند. نصب آنها ساده و راحت است و بلافاصله پس از نصب قابل استفاده هستند. به دلیل ماندگاری طولانی نسبت به رنگ، مقرون به صرفه تر هستند.

انواع کاغذ دیواری

انواع مدلهای کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری از نظر جنس شامل موارد ذیل می شود:

  • کاغذدیواری کاغذی
  • کاغذ دیواری pvc با روکش وینیل
  • کاغذ دیواری نانوون
  • کاغذ دیواری سه بعدی
  • بافت دار (مخملی)
  • الیاف طبیعی

کاغذ دیواری

خدمات فروش و نصب

هر کدام از این کاغذدیواری ها طرح ها و مدلهای متنوع و زیبایی دارند که با توجه به سبک دکوراسیون داخلی خود می توانید انتخاب و نصب کنید. شرکت آکس تزئین نوین مفتخر است در زمینه نصب و اجرای کاغذ دیواری و انواع دیوارپوش در خدمت شما عزیزان باشد.

یکی از معایب کاغذ دیواری مقاوم نبودن در برابر ضربه است به طوری که اگر قسمتی از کاغذ دیواری شما آسیب ببیند شما باید آن را تعویض کنید. همیشه بهتر است در موقع خرید کاغذ دیواری دو رول اضافه تر بخرید تا وقتی که در اندازه گیری اشتباه کردید یا قسمتی از کاغذ دیواری آسیب دید بتوانید در آینده از مقدار اضافی استفاده کنید.