در حال بارگذاری لوگو
درباره شرکت آکس تزئین نوین

درباره شرکت آکس تزئین نوین

خانواده فشارکی از سال 1350 در شرق تهران با هدف فروش مصالح ساختمانی تحت عنوان فروشگاه فشارکی در شعبات مختلف در خیابان های نیرو هوایی، میدان شهدا، خیابان پیروزی، بلوار خاوران و خیابان بنی هاشم فعالیت خود را آغاز نمود. با گذشت زمان از سال 1365 فروشگاه فشارکی علاوه بر فروش مصالح ساختمانی به صورت تخصصی خدمات فروش و اجرای تجهیزات دکوراسیون داخلی را به مجموعه خود اضافه نمود. هلدینگ ساختمانی آکس تحت مدیریت خانواده فشارکی از سال 1375 با هدف طراحی، ساخت و مشارکت در پروژ ه های عمرانی و صنعتی اقدام به تأسیس شرکت آکس طرح و ساخت نموده و در مدت زمان نزدیک به نیم قرن تجربه در صنعت ساختمان، موفق به تأمین جنس و اجرای صدها پروژه عمرانی و صنعتی مختلف در سطح کشور و کشورهای همسایه شده است. لازم به ذکر است این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس گواهی تایید صلاحیت فنی از وزارت کار در زمینه های خدمات نیروی انسانی، تأمین نگهداری و تعمیر تاسیسات، گواهی مجری درجه یک گازرسانی از سازمان نظام مهندسی و دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه 3 ساختمان و 4 تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه می باشد.

شرکت آکس تزئین نوین

این مجموعه از ابتدا تا کنون همواره پیشرو در صنعت نوین ساختمان بوده، در همین راستا هلدینگ آکس از سال 1380 اقدام به دریافت نمایندگی فروش و اجرای محصولات شرکت کناف ایران(کی پلاس) و از سال 1396 اقدام به دریافت نمایندگی فروش و اجرای محصولات شرکت لابل نمود و تا به امروز موفق به فروش متریال و اجرای بسیاری از پروژه های نام آشنای کشور شده است و با توجه به کیفیت اجرای بالا و رعایت ضوابط فنی استاندارد در بالاترین رتبه فنی ارزیابی شده از واحد بازرسی شرکت کناف ایران و شرکت لابل قرار گرفته است. همچنین این مجموعه در سال 1399 اقدام به تاسیس شرکت بی صداسازان خاورمیانه نمود که تنها تولید کننده سقف های کاذب آکوستیک و ضد حریق در ایران با نام تجاری راک تایل می باشد.

شرکت های زیر مجموعه هلدینگ ساختمانی آکس

شرکت آکس طرح و ساخت : ارائه کلیه خدمات اجرایی ساختمانی به ویژه ساخت و ساز نوین درای وال (عاملیت فروش و اجرای شرکت کی پلاس)
شرکت آکس تزئین نوین : ارائه خدمات ساخت و ساز نوین درای وال در غرب ایران (عاملیت فروش و اجرای شرکت کناف ایران با سرویس انبار)
شرکت آکس فرزان : ارائه خدمات در حوزه طراحی، ساخت، مشاوره و تأمین تجهیزات تست و اندازه گیری
شرکت آکس فرآیند : ارائه خدمات در حوزه تأمین تجهیزات خردایش، جدایش و جابه جایی مواد
شرکت خانه ساز دشت لرستان : ارائه خدمات انبوه سازی ساختمان های مسکونی در غرب ایران
فروشگاه فشارکی : ارائه دهنده کلیه ملزومات مربوط به سقف کاذب و دیوار خشک
فروشگاه هوگو : ارائه دهنده کلیه ملزومات دکوراسیون داخلی

اعضای هیئت مدیره هلدینگ ساختمانی آکس

دکتر محمد جعفری فشارکی

مدیرعامل

مهندس محسن جعفری فشارکی

رئیس هیئت مدیره

مهندس محمد حسین جعفری فشارکی

نایب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام

مهندس مجاهد جعفری فشارکی

عضو هیئت مدیره

مهندس میثم جعفری فشارکی

عضو هیئت مدیره

مهندس مصطفی فشارکی

عضو هیئت مدیره

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی خود را به ما بسپارید.

تماس با ما

مشتریان شرکت آکس تزئین نوین

کلمات کلیدی را وارد نمایید