در حال بارگذاری لوگو
کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی

کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی

 • یکی از بخش های مهم خانه که معمولا زمان و هزینه بیشتری برای تغییر دکوراسیون داخلی دارد، سالن پذیرایی می باشد. با اجرای کاغذدیواری برای سالن پذیرایی می توانید هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی نمایید. از انواع طرح ها و مدلهای کاغذ دیواری می توان برای نصب در سالن پذیرایی استفاده نمود. از جمله انواع کاغذدیواری ها می توان به : کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذدیواری پی وی سی، کاغذدیواری نانوون و غیره اشاره نمود.

  نحوه نصب کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی

  از آنجایی که برای نصب کاغذ دیواری نیاز به ابزارهای زیادی نیست نصب سریع و آسانی دارد. اگر دیوار شما دارای کاغذ دیواری فرسوده است و می خواهید کاغذدیواری جدیدی نصب کنید، مقاله نحوه کندن کاغذ دیواری را بخوانید. وسایل مورد نیاز برای نصب کاغذدیواری شامل: رول کاغذدیواری، کاتر یا تیغ موکت بری، کاردک پلاستیکی، چسب و قلمو می باشد. در صورتی که اطمینان کامل دارید که خودتان از عهده نصب برمی آیید درنگ نکنید. اما اگر نیاز به نیروی متخصص برای نصب کاغذدیواری دارید با کارشناسان آکس تماس بگیرید.

  نمونه تصاویر کاغذدیواری در سالن پذیرایی

  در ادامه چند نمونه تصویر کاغذدیواری نصب شده در سالن پذیرایی را مشاهده می کنید. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری درجه یک با بهترین قیمت تماس بگیرید.

  کاغذدیواری پی و ی سی برای سالن پذیرایی

  کاغذدیواری پی و ی سی برای سالن پذیرایی

  کاغذ دیواری سه بعدی برای سالن پذیرایی

  کاغذدیواری سه بعدی برای سالن پذیرایی

  کاغذ دیواری طرح چوب برای سالن پذیرایی

  کاغذ دیواری طرح چوب برای سالن پذیرایی

  کاغذ دیواری طرح سنگ برای سالن پذیرایی

  کاغذدیواری طرح سنگ برای سالن پذیرایی

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید