خیابان بنی‌هاشم، بن‌بست شاهباز، پلاک‌14

ساعات‌کاری شنبه تا پنجشنبه 18:00 - 8:00

ارتباط با ما  4-02122334402

کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی

کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی

یکی از بخش های مهم خانه که معمولا زمان و هزینه بیشتری برای تغییر دکوراسیون داخلی دارد، سالن پذیرایی می باشد. با اجرای کاغذدیواری برای سالن پذیرایی می توانید هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی نمایید. از انواع طرح ها و مدلهای کاغذ دیواری می توان برای نصب در سالن پذیرایی استفاده نمود. از جمله انواع کاغذدیواری ها می توان به : کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذدیواری پی وی سی، کاغذدیواری نانوون و غیره اشاره نمود.

نحوه نصب کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی

از آنجایی که برای نصب کاغذ دیواری نیاز به ابزارهای زیادی نیست نصب سریع و آسانی دارد. اگر دیوار شما دارای کاغذ دیواری فرسوده است و می خواهید کاغذدیواری جدیدی نصب کنید، مقاله نحوه کندن کاغذ دیواری را بخوانید. وسایل مورد نیاز برای نصب کاغذدیواری شامل: رول کاغذدیواری، کاتر یا تیغ موکت بری، کاردک پلاستیکی، چسب و قلمو می باشد. در صورتی که اطمینان کامل دارید که خودتان از عهده نصب برمی آیید درنگ نکنید. اما اگر نیاز به نیروی متخصص برای نصب کاغذدیواری دارید با کارشناسان آکس تماس بگیرید.

نمونه تصاویر کاغذدیواری در سالن پذیرایی

در ادامه چند نمونه تصویر کاغذدیواری نصب شده در سالن پذیرایی را مشاهده می کنید. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری درجه یک با بهترین قیمت تماس بگیرید.

کاغذدیواری پی و ی سی برای سالن پذیرایی
کاغذدیواری پی و ی سی برای سالن پذیرایی
کاغذ دیواری سه بعدی برای سالن پذیرایی
کاغذدیواری سه بعدی برای سالن پذیرایی
کاغذ دیواری طرح چوب برای سالن پذیرایی
کاغذ دیواری طرح چوب برای سالن پذیرایی
کاغذ دیواری طرح سنگ برای سالن پذیرایی
کاغذدیواری طرح سنگ برای سالن پذیرایی
5/5 - (3 امتیاز)

تیم تخصصی آکس دکور متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.