در حال بارگذاری لوگو

پروژه های دکوراسیون داخلی فراوانی توسط تیم کارشناسی و خبره شرکت آکس تزئین نوین طراحی و اجرا گردیده است. قابل توجه مشتریان محترم شرکت آکس تزئین نوین علاوه بر فروش مصالح، متریال و ابزار دکوراسیون داخلی جهت رفاه حال شما عزیزان اقدام به تأمین نیروی انسانی ماهر و متخصص نمود.

نمونه هایی از پروژه های دکوراسیون داخلی

در اینجا نمونه هایی از پروژه های دکوراسیون داخلی که توسط تیم ماهر ما طراحی و پیاده سازی شدند را مشاهده می نمایید. از سال 1365 فروشگاه فشارکی علاوه بر فروش مصالح ساختمانی، با تأسیس شرکت آکس تزئین نوین به صورت تخصصی خدمات فروش و اجرای تجهیزات دکوراسیون داخلی و تاسیسات ساختمان را به مجموعه خود اضافه نمود.
این مجموعه از سال 1375 با هدف طراحی، ساخت و مشارکت در پروژ ه های عمرانی و صنعتی اقدام به تاسیس شرکت آکس طرح و ساخت نموده و در مدت  زمان نزدیک به نیم قرن تجربه در صنعت ساختمان، موفق به تامین جنس و اجرای صدها پروژه عمرانی و صنعتی مختلف در سطح کشور و کشورهای همسایه شده است. لازم به ذکر است این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس گواهی. تایید صلاحیت فنی از وزارت کار در زمینه های خدمات نیروی انسانی، تامین نگهداری و تعمیر تاسیسات. گواهی مجری درجه یک گازرسانی از سازمان نظام مهندسی و دارای صلاحیت پیمانکاری. رتبه 3 ساختمان و 4 تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه می باشد.

در سال 1377 با توجه به نیاز کشور به ساخت و ساز انبوه این مجموعه اقدام به تاسیس شرکت خانه ساز دشت لرستان نمود. از آن تاریخ به امروز موفق به ساخت هزاران واحد مسکونی و تجاری در سراسر ایران گردیده است.

اجرای کناف پروژه های دکوراسیون داخلی

این مجموعه از ابتدا تا کنون همواره پیشرو در صنعت نوین ساختمان بوده. در همین راستا هلدینگ آکس از سال 1380 اقدام به دریافت نمایندگی فروش و اجرای محصولات شرکت کناف ایران(کی پلاس) نمود. از این تاریخ تا به امروز موفق به فروش متریال و اجرای بسیاری از پروژه های نام آشنای کشور گردیده است. با توجه به کیفیت اجرای بالا و رعایت ضوابط فنی استاندارد کناف در بالاترین رتبه فنی ارزیابی شده از واحد بازرسی شرکت کناف ایران قرار گرفته است.

همچنین این مجموعه در سال 1399 اقدام به تاسیس شرکت بی صداسازان خاورمیانه نمود. تنها تولید کننده سقف های کاذب آکوستیک و ضد حریق در ایران با نام تجاری راک تایل می باشد.

جدیدترین پروژه های دکوراسیون داخلی

کلمات کلیدی را وارد نمایید