خیابان بنی‌هاشم، بن‌بست شاهباز، پلاک‌14

ساعات‌کاری شنبه تا پنجشنبه 18:00 - 8:00

ارتباط با ما  4-02122334402

جدیدترین مدلهای پرده زبرا

جدیدترین مدلهای پرده زبرا

خانه شما ویترین شماست. طراحی منحصر به فرد خود را با سایه های پرده زبرا شفاف نشان دهید. پرده های زبرا شامل پرده زبرا دوبل، سیلوئت، ارسی، رومن و چاپی می باشد. پرده های زبرا طرح کلاسیک دارند و بهترین پرده با قابلیت رولی و کرکره ای هستند. شرکت آکس تزئین نوین پرده زبرا در جدیدترین مدلهای ساده، طرح دار، سه بعدی همراه با تنظیم کننده به صورت دستی، برقی، کنترلی و هوشمند را به شما عزیزان ارائه می کند.

چرا  پرده زبرا بخریم؟

چرا  پرده زبرا بخریم؟

گورخر یکی از منحصر به فردترین موجودات در قلمرو وحشی است. نوارهای سیاه و سفید متمایز آن را در دشت های زیستگاه بومی خود برجسته می کند. سایه های شفاف و روشن فیلتر کننده که نام آن را به اشتراک می گذارند نیز برجسته هستند. به همین دلیل است که اگر به دنبال ظاهری مجلل هستید که بیانیه ای دراماتیک برای طراحی ایجاد کند، سایه های گورخری برای شما گزینه سفارشی پنجره هستند.

دارای طراحی دو منظوره

دارای طراحی دو منظوره

آنها برای خیره کردن طراحی شده اند، هم از نظر سبک و هم از نظر عملکرد منحصر به فرد هستند. لایه‌های نرم و شفاف و پارچه‌های با بافت ظریف به این پنجره‌های انتقالی خطوط تمیز و برجسته می‌دهد. مانند الگوهای مختلف راه راه روی گورخرها، آنها در تعدادی رنگ مختلف برای متناسب با هر دکوراسیونی عرضه می شوند. آنها مکمل مناسبی برای فضای داخلی معاصر و مینیمالیستی هستند.

کنترل نور عالی توسط پرده زبرا

کنترل نور عالی توسط پرده زبرا

ترکیبی مدرن بین سایه های غلتکی ساده و پرده های افقی سنتی، سایه های پرده زبرا کنترل نور برتر را با لایه ای از حریم خصوصی ترکیب می کند. آنها از دو لایه نوار متناوب از پارچه شفاف و نیمه مات یا تیره متصل به یک غلتک ساخته شده اند. باز کردن آنها سبب چرخش پارچه می شود تا نوارهای روشن یا تیره مستقیماً روی هم بنشینند. همانطور که لایه ها از یکدیگر عبور می کنند، ظاهر راه راه های تیره و روشن را روی پرده زبرا ایجاد می کنند. هنگامی که باز می شود، نور از طریق بخش های شفاف می تابد و امکان دید به بیرون را فراهم می کند. هنگامی که بسته می شود، نوارهای غیر شفاف روی هم قرار می گیرند تا حفظ حریم خصوصی را فراهم کنند و به محافظت از مبلمان و اشیاء قیمتی شما در برابر اشعه های مضر UV کمک کنند.

حریم خصوصی محض

حریم خصوصی محض

می‌توانید پرده‌های زبرای خود را حرکت دهید تا سطوح مختلف نور فیلتر شده، دید و حریم خصوصی ایجاد کنید. آیا می خواهید دید واضحی از درون به بیرون داشته باشید؟ فقط آنها را تا آخر بالا بیاورید. همانطور که پوشش های پنجره زبرای خود را پایین می آورید، به سادگی نوارهای پارچه را تراز کنید تا همچنان از منظره خود لذت ببرید و در عین حال آنها را تنظیم کنید تا مقدار مناسبی از نور وارد شود. وقتی تا انتها پایین بیایید، نوارها کاملاً به هم بسته می‌شوند تا سایه‌ای محکم ایجاد کنند تا از حریم خصوصی شما محافظت کند و نور بسیار کمتری را در شب شاهد باشید.

کنترل و تنظیم کننده آسان پرده زبرا

از آنها با یک حلقه سیم پیوسته زنجیره ای یا بالابر بی سیم اختیاری استفاده کنید. نه تنها ظاهر هوشمندانه ای دارند، بلکه انتخاب هوشمندانه ای نیز هستند. هنگامی که به یک کنترل از راه دور موتوری ارتقا می دهید، می توانید یک هاب شیک نیز به برخی از زبراها اضافه کنید و این گونه برنامه هوشمند کنترل سایه را از طریق WiFi اجرا کنید. آنها را به صورت جداگانه یا همزمان از طریق یک برنامه رایگان در تلفن هوشمند خود اجرا کنید تا آنها را از هر کجا کنترل کنید. می‌توانید آنها را نیز با Amazon Alexa، Google Assistant یا نرم افزارهای مبتنی بر وب خودکار کنید.

نصب انواع پرده زبرا

نصب پرده های زبرا بسیار سریع و آسان است. با یک سوپاپ داخلی براق که درست روی پایه های نصب می چسبد، می توانید آنها را در عرض چند دقیقه نصب کنید. ترکیب پارچه های شفاف و تیره تر، عمق، ابعاد و بافت را به پنجره های هر اتاق می بخشد. (برای استفاده در حمام یا سایر مناطق با رطوبت بالا توصیه نمی شود.) قطعاً با آویزان شدن آنها در خانه، خطوط طراحی خود را به دست خواهید آورد.

5/5 - (2 امتیاز)

تیم تخصصی آکس دکور متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.