خیابان بنی‌هاشم، بن‌بست شاهباز، پلاک‌14

ساعات‌کاری شنبه تا پنجشنبه 18:00 - 8:00

ارتباط با ما  4-02122334402

پارکت لمینت ضد آب

پارکت لمینت ضد آب

از آنجایی که پارکت لمینت دارای لایه ای به نام HDF می باشد، در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم است، به همین دلیل است که کفپوش لمینت ضد آب و کفپوش PVC بسیار محبوب هستند. این کفپوش ها می‌توانند نشتی های بیشتری را تحمل کنند و اغلب به عنوان کفپوش آشپزخانه یا حمام نصب می‌شوند. سطح تمام پارکت لمینت ها به طور طبیعی ضد آب است، اما باید به درستی نصب شود، زیرا نصب نامناسب کفپوش سبب می شود آب از لبه ها نفوذ کند.

نحوه تولید پارکت لمینت ضد آب

کفپوش لمینت ضد آب به دو صورت تولید می گردد. اولین مورد با پوششی از مواد شیمیایی ضد آب روی سطح کفپوش لمینت است. این امر تضمین می کند که هیچ رطوبتی نمی تواند از لایه های سایش و سیستم کلیک نفوذ کند. این لایه با ایجاد کفپوش مقاوم در برابر آب، سبب می شود که برای حمام و آشپزخانه گزینه مناسبی باشد.

نحوه تولید پارکت لمینت ضد آبراه دوم این است که تخته‌های HDF را نیز در روغن‌های ضد آب می غلتانند و آن را به یک کفپوش لمینت 100% ضد آب تبدیل می کنند. این کار از تمام برد، نه فقط از سطح، محافظت می کند و از تاب برداشتن و آسیب رساندن به صفحه HDF جلوگیری می کند. هر دوی این نوع کفپوش های لمینت ضد آب به طور مؤثر عمل می کنند. مهم نیست که چه برندی از پاکت لمینت ضد آب برای آشپزخانه یا حمام خود انتخاب می کنید.

کاربرد کفپوش لمینت ضدآب

لمینت ضدآب به عنوان یک پوشش زمینه با ویژگی‌های مقاومت به آب و رطوبت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ویژگی‌ها سبب می‌شود که لمینت ضدآب در محیط‌ها و نقاط خاصی کاربرد داشته باشد. برخی از کاربردهای اصلی لمینت ضدآب عبارتند از:

کفپوش لمینت در آشپزخانه

چرا لمینت حمام یا آشپزخانه ضد آب باشد؟

کفپوش های لمینت آشپزخانه، به دلیل شرایط رطوبتی و دائما در شستشو و نظافت در این محیط باید 100% ضد آب باشند. تا اطمینان حاصل شود که پوسیدگی یا آسیبی ایجاد نمی شود و درضمن نظافت آسان‌تری نیز دارند. در بخشهای دیگر خانه، کفپوش لمینت مقاوم در برابر آب که در آن لایه بالایی مقاوم در برابر رطوبت است، ممکن است استفاده گردد. با این حال، بهتر است لمینت آشپزخانه را با محافظت کامل انتخاب کنید.

نصب پارکت لمینت ضدآب در حمام

با توجه به اینکه حمام‌ها معمولاً محلی است که با آب و رطوبت سر و کار دارد و دمای محیط دائما در حال تغییر است، لمینت ضدآب در اینجا ایده‌آل است. این پوشش زمینه از اتلاف زودهنگام و تغییر شکل به دلیل نفوذ آب جلوگیری می‌کند.

مکان‌های تجاری

در برخی از مکان‌های تجاری مانند رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و مکان‌های عمومی، لمینت ضدآب به عنوان یک گزینه محبوب برای پوشش زمینه به کار می‌رود.

خرید پارکت لمینت ضد آب

مجموعه آکس تزئین نوین انواع پارکت لمینت 100٪ ضد آب و کفپوش های لمینت مقاوم در برابر آب را با بهترین قیمت برای شما نصب می نماید. کفپوش های لمینت علاوه بر اینکه درخشان، زیبا، ماندگار و با ظاهری طبیعی هستند، بلکه در برابر نم و رطوبت نیز مقاومت بالایی دارند.

5/5 - (5 امتیاز)

تیم تخصصی آکس دکور متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.