در حال بارگذاری لوگو
پارکت لمینت ضد آب

پارکت لمینت ضد آب

 • از آنجایی که پارکت لمینت دارای لایه ای به نام HDF می باشد، در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم است، به همین دلیل است که کفپوش لمینت ضد آب و کفپوش PVC بسیار محبوب هستند. این کفپوش ها می‌توانند نشتی های بیشتری را تحمل کنند و اغلب به عنوان کفپوش آشپزخانه یا حمام نصب می‌شوند. سطح تمام پارکت لمینت ها به طور طبیعی ضد آب است، اما باید به درستی نصب شود، زیرا نصب نامناسب کفپوش سبب می شود آب از لبه ها نفوذ کند.

  نحوه تولید پارکت لمینت ضد آب

  کفپوش لمینت ضد آب به دو صورت تولید می گردد. اولین مورد با پوششی از مواد شیمیایی ضد آب روی سطح کفپوش لمینت است. این امر تضمین می کند که هیچ رطوبتی نمی تواند از لایه های سایش و سیستم کلیک نفوذ کند. این لایه با ایجاد کفپوش مقاوم در برابر آب، سبب می شود که برای حمام و آشپزخانه گزینه مناسبی باشد.

  نحوه تولید پارکت لمینت ضد آبراه دوم این است که تخته‌های HDF را نیز در روغن‌های ضد آب می غلتانند و آن را به یک کفپوش لمینت 100% ضد آب تبدیل می کنند. این کار از تمام برد، نه فقط از سطح، محافظت می کند و از تاب برداشتن و آسیب رساندن به صفحه HDF جلوگیری می کند. هر دوی این نوع کفپوش های لمینت ضد آب به طور مؤثر عمل می کنند. مهم نیست که چه برندی از پاکت لمینت ضد آب برای آشپزخانه یا حمام خود انتخاب می کنید.

  چرا لمینت حمام یا آشپزخانه ضد آب باشد؟

  چرا لمینت حمام یا آشپزخانه ضد آب باشد؟

  کفپوش های لمینت آشپزخانه و حمام، به دلیل شرایط رطوبتی و دائما در حال تغییر در این محیط ها باید 100% ضد آب باشند. تا اطمینان حاصل شود که پوسیدگی یا آسیبی ایجاد نمی شود. در بخشهای دیگر خانه، کفپوش لمینت مقاوم در برابر آب که در آن لایه بالایی مقاوم در برابر رطوبت است، ممکن است استفاده گردد. با این حال، بهتر است لمینت حمام و آشپزخانه را با محافظت کامل انتخاب کنید.

  خرید پارکت لمینت ضد آب

  مجموعه آکس تزئین نوین انواع پارکت لمینت 100٪ ضد آب و کفپوش های لمینت مقاوم در برابر آب را با بهترین قیمت برای شما نصب می نماید. کفپوش های لمینت علاوه بر اینکه درخشان، زیبا، ماندگار و با ظاهری طبیعی هستند، بلکه در برابر نم و رطوبت نیز مقاومت بالایی دارند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید