خیابان بنی‌هاشم، بن‌بست شاهباز، پلاک‌14

ساعات‌کاری شنبه تا پنجشنبه 18:00 - 8:00

ارتباط با ما  4-02122334402

دیوارپوش بتنی

دیوارپوش بتنی

با تام هاگا، بنیانگذار خلاق ConcreteWall و یک عکاس تجاری با بیش از 25 سال تجربه در این صنعت آشنا شوید. سفر تام با اشتیاق به طراحی اصیل و عشق به فضای داخلی بتنی، زمانی آغاز گردید که ۱۵ سال پیش خانه‌اش را بازسازی می‌کرد و دستیابی به دیوارپوش بتنی واقعی را دشوار می‌دانست. به عنوان یک عکاس، او تصمیم گرفت که همه چیز را در دستان خود بگیرد و دیوارپوش خود را بسازد که جوهر بتن را به گونه ای به تصویر بکشد که دیگر کاغذ دیواری ها نمی توانند.

اولین طرح دیوارپوش بتنی

اولین طرح دیوارپوش بتنی

به این ترتیب، دیوارپوش بتنی با Concrete No.23 به عنوان اولین طرح کاغذ دیواری آن تولید گردید. از آن زمان، ConcreteWall به مجموعه ای از کاغذ دیواری های بتنی و آجری منحصر به فرد و واقعی تبدیل گردیده است که هر طرح بر اساس یک دیوار واقعی است. در ConcreteWall، ما برای اصالت در هر طرحی تلاش می‌کنیم، و اطمینان می‌دهیم که هیچ الگویی هرگز تکرار نمی‌شود و هر کاغذ دیواری با مقیاس 1:1 دیوار واقعی مطابقت دارد.
برای اینکه به ارزش محصول بیافزایند، آن را روی وینیل نبافته با کیفیت بالا با سطح شنی که بافت سنگ را تقلید می کند چاپ می کنند. علاوه بر این، هر طرح به صورت سفارشی با مشخصات دقیق شما چاپ می‌گردد، ضایعات را به حداقل می‌رساند و تجربه‌ای واقعاً شخصی‌سازی شده را برای شما فراهم می‌کند. زیبایی دیوارپوش بتنی را به روشی کاملاً جدید با ما تجربه کنید.

مشتریان ConcreteWall

مشتریان ConcreteWall

برخی از مشتریان به نام و معروف دیوارپوش بتنی : Dior، H&M، Microsoft، Diesel و Stansted Airport هستند! و همچنین بسیاری از خانه های شخصی در سراسر جهان. شرکت آکس تزئین نوین در زمینه فروش و اجرای انواع دیوار پوش و بتن اکسپوز در خدمت شما مشتریان محترم می باشد. جهت بهره مندی از مشاره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان خود در آکس تزئین نوین تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

تیم تخصصی آکس دکور متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.