خیابان بنی‌هاشم، بن‌بست شاهباز، پلاک‌14

ساعات‌کاری شنبه تا پنجشنبه 18:00 - 8:00

ارتباط با ما  4-02122334402

نمونه های قبل و بعد دکوراسیون داخلی

نمونه های قبل و بعد دکوراسیون داخلی

زیباترین طرح های دکوراسیون داخلی همراه با نمونه کارهای قبل و بعد دکوراسیون داخلی را به شما با بهترین کیفیت و ضمانت اصالت کالا ارائه می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از محل پروژه و مشاوره رایگان با کارشناسان خود در آکس تزئین نوین تماس بگیرید. دکوراسیون ممکن است برای برخی کار آسانی به نظر برسد، اما نیاز به در نظر گرفتن جزئیات و دانش سبک های طراحی دارد. دکوراسیون داخلی هنر تزئین یک خانه مسکونی یا تجاری با توجه به ترجیحات و سبک شخصی مشتری است. این امر شامل انتخاب طرح های رنگی، انواع کفپوش، مبلمان، آثار هنری و لوازم جانبی می باشد.

نقش دکوراتور داخلی چیست؟

یک دکوراتور داخلی چه می کند؟

طراحان داخلی ساختمان، فضاهای داخلی را تقریبا برای هر نوع ساختمانی کاربردی، ایمن و زیبا می کنند. طراحان داخلی با تعیین فضای مورد نیاز و انتخاب موارد ضروری و تزئینی مانند رنگ ها، کناف، نور و مواد، فضاهای داخلی را کاربردی، ایمن و زیبا می کنند.

دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی داخلی هنر و علم ارتقای فضای داخلی ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم تر و زیباتر برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند. دکوراسیون داخلی هنر تزئین یک خانه مسکونی یا تجاری با توجه به ترجیحات و سبک شخصی مشتری است که شامل انتخاب طرح های رنگی، انواع کفپوش، مبلمان، آثار هنری و لوازم جانبی است. طراحی داخلی یک منطقه را به یک طراحی زیبا و مقرون به صرفه تبدیل می کند.

آیا طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای شما نیاز است؟

آیا طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای شما نیاز است؟

طراحی داخلی یکی از آن زمینه هایی است که اثبات مهارت های شما در محل کار ارزش بیشتری نسبت به دریافت مدرک 4 ساله دارد. بله، شما قطعا به یک پایه قوی در اصول طراحی داخلی و نرم افزار نیاز دارید. اما هنگامی که آن مهارت ها را آموختید، می توانید به عنوان یک طراح جوان به کار دکور بپردازید. سرامیک، ظروف شیشه ای، جواهرات، ظروف فلزی، مبلمان، منسوجات، پوشاک و سایر کالاهای از این قبیل، اشیایی هستند که بیشتر با هنرهای تزئینی مرتبط هستند. بسیاری از هنرهای تزئینی مانند سبد یا سفالگری نیز معمولاً به عنوان صنایع دستی در نظر گرفته می شوند، اما در تعاریف هر دو اصطلاح به کار می روند.

بازسازی ساختمان پتروشیمی خلیج فارس

یکی از پروژه های شرکت آکس تزئین نوین بازسازی ساختمان پتروشیمی خلیج فارس می باشد که توسط تیم فنی آکس انجام شد. در ویدئوی زیر بخشی از تغییرات دکوراسیون داخلی ساختمان پتروشیمی خلیج فارس را پس از بازسازی و نوسازی مشاهده می نمایید.

انواع سبک و مدل دکوراسیون داخلی

 • طراحی داخلی مدرن
 • طراحی داخلی ساحلی
 • دکوراسیون داخلی سنتی
 • طراحی داخلی معاصر
 • طراحی داخلی کلاسیک
 • طراحی داخلی فانتزی
 • طراحی داخلی مینیمالیستی
 • سبک طراحی داخلی شیک

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

“معاصر” و “مدرن” اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، اما، اگرچه شباهت هایی وجود دارد، آنها دو سبک طراحی مجزا از دوره های مختلف هستند. ابتدا مدرنیسم بود، سپس طراحی داخلی معاصر آمد. دومی هنوز در حال شکل گیری و توسعه می باشد. طراحی داخلی مدرن یک سبک شیک است که سادگی را نمایان  می کند. دکوراتورها از رنگ های سفید، خاکستری و سیاه به عنوان طرح های اصلی رنگ استفاده می کنند. طرح ها تمیز و بدون درهم ریختگی هستند. برای این سبک خطوط مستقیم و پررنگ ترجیح داده می شوند. از عناصر و مواد جانبی طبیعی مانند قاب های چوبی، دکور فلزی و مبلمان استفاده می شود.

دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون ساحلی

دکور ساحلی یک سبک عالی برای کسانی است که می خواهند ساحل و اقیانوس را وارد زندگی روزمره خود کنند. این امر شامل طرح های رنگی سفید، آبی، سبز و نارنجی است. لوازم جانبی نیز شامل صخره‌های اقیانوسی قاب‌دار، صدف‌های دریایی، عناصر چوبی و مبلمان معمولی برای ایجاد فضایی آرامش‌بخش است.

دکوراسیون داخلی سنتی

دکوراسیون داخلی سنتی

سبک سنتی اغلب شامل روکش‌های ابریشمی، کتان، مخملی و روکش‌های پنجره‌ها به رنگ‌های گلدار، راه راه و چهارخانه با چوب تیره همراه با جزئیات پرآذین، الهام گرفته از طرح‌های قرن 18 و 19 است. لایه‌های رنگ و بافت داخلی، سبک سنتی حس تاریخ و زرق و برق را به فضا می‌آورد. سبک سنتی 7 عنصر طراحی فضا، خط، فرم، نور، رنگ، بافت و الگو را در نظر می گیرند. تعادل این عناصر برای هر طرحی حیاتی است.

طراحی داخلی معاصر

طراحی داخلی معاصر

وقتی صحبت از سبک‌های طراحی داخلی می‌شود، طراحی داخلی معاصر ممکن است آینده‌نگرترین سبک باشد. معمولا سبک معاصر ترکیبی از سبکهای مینیمال و مدرن می باشد که رنگ و لعاب بیشتری دارد. اگرچه سبک‌های مدرن و معاصر نام‌های مشابهی دارند و طبق اکثر اصطلاحنامه‌ها، صفت‌های آن‌ها مترادف هستند، اما در دنیای طراحی بسیار متفاوت ظاهر می‌شوند. مدرن سبکی است که در زمان گذشته است و ما همچنان جذب آن می شویم و بارها و بارها آن را در طراحی تکرار می کنیم. در طراحی دکوراسیون داخلی معاصر ، عناصر سازنده سبک بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک سبکی است که از عناصر و ویژگی های معماری کلاسیک، به ویژه در دوران یونان و روم باستان، الهام گرفته شده است. این سبک بر نظم، تقارن، تعادل و استفاده از مواد و متریال با کیفیت بالا تأکید دارد. برای طراحی و پیاده‌سازی سبک کلاسیک توجه به عواملی چون: مبلمان، مصالح، رنگ، تزئینات، تعادل و تقارن حائز اهمیت می‌باشد. همچنین با نورپردازی صحیح می‌توانید فضای داخلی کلاسیک و مجللی را ایجاد کنید.

چگونه اتاقم را زیبا کنم؟

آماده باشید تا در خانه خود بیشتر احساس آرامش و لذت کنید و از این که در خانه هستید خوشحال باشید!

 • کاشی های کف قدیمی را کنار بگذارید. کفپوش خوب می تواند ظاهر یک فضا را کاملاً تغییر دهد.
 • در بخش تی وی روم، دیوار تلویزیون را دکور کنید.
 • برای سازماندهی و خرید محصولات دکوری سرمایه گذاری کنید.
 • رایحه های مورد علاقه خود را در فضا پخش کنید.
 • با به کارگیری انواع کاغذ دیواری، رنگ و تنوع را به دیوارها اضافه کنید.

تصاویر قبل و بعد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

در ادامه چند نمونه تصویر از طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی را مشاهده می نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فنی خود در آکس تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه بهره مند شوید.

تصویر قبل طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر قبل طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر بعد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر بعد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر قبل طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر قبل طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر بعد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر بعد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر قبل طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر قبل طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر بعد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
تصویر بعد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
دکور فضای داخلی با نصب کاغذ دیواری
دکور فضای داخلی با نصب کاغذ دیواری

مدیریت زمان پروژه دکوراسیون داخلی

زمان مورد نیاز برای انجام یک پروژه دکوراسیون داخلی بسیار متغیر است و به عوامل مختلفی مانند اندازه و محدودیت‌های فضا، مدل کارهای مورد نیاز، تجهیزات استفاده شده، تعداد کارگران و حتی تصمیمات سرعت اجرای پروژه بستگی دارد. در ادامه به برخی از عواملی که ممکن است زمان اجرای یک پروژه دکوراسیون داخلی را تحت تأثیر قرار دهند اشاره می‌شود:

1. اندازه پروژه: پروژه‌های بزرگتر، معمولاً زمان بیشتری نیاز دارند. اگر دکوراسیون شامل چندین فضا یا تمامیت فضای داخلی منزل شما باشد، ممکن است زمان زیادی طول بکشد.

2. مدل کارها: انجام کارهای مختلف مانند نصب کفپوش، نقاشی، نصب کابینت‌ها، تعویض لوازم داخلی و … زمان متفاوتی می‌طلبد. هر کدام از این کارها زمان مخصوص به خود را نیاز دارند.

3. مهارت کارگران: تجربه و مهارت کارگران نقش مهمی در سرعت اجرای پروژه دارد. کارگران ماهرتر معمولاً بهتر و سریعتر کارها را انجام می‌دهند.

4. تأمین مواد و تجهیزات: زمان لازم برای تهیه و تأمین مواد و تجهیزات مورد نیاز نیز تأثیرگذار است. اگر مواد سفارشی تهیه شوند، زمان بیشتری طول می‌کشد.

5. تصمیمات سرعت اجرای پروژه: سرعت اجرای پروژه تحت تأثیر تصمیمات سریع و موثر در طول اجرا قرار دارد. تأخیرها در تصمیمات می‌توانند زمان اجرا را افزایش دهند.

از طریق همکاری با متخصصین دکوراسیون داخلی در شرکت آکس تزئین نوین، می‌توانید به برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای پروژه‌تان برسید و زمان اجرا را کاهش دهید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که تمامی مجوزها و موارد قانونی مورد نیاز برای اجرای پروژه در دسترس هستند.

5/5 - (11 امتیاز)

تیم تخصصی آکس دکور متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

5 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.