خیابان بنی‌هاشم، بن‌بست شاهباز، پلاک‌14

ساعات‌کاری شنبه تا پنجشنبه 18:00 - 8:00

ارتباط با ما  4-02122334402

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه رویایی شما نیاز به برنامه ریزی و بررسی دقیق دارد. از فضای ذخیره‌سازی و گردش کار گرفته تا جدیدترین ابزارها و تکمیل‌ها، مجموعه گسترده‌ای از تصمیم‌گیری‌ها قبل از اقدام در نوسازی وجود دارد. برای کمک به اجرای یکنواخت پروژه شما، ما متداول‌ترین راهکارها در طراحی آشپزخانه را جمع‌آوری کرده‌ایم که اگر می‌خواهید در زمان، هزینه و استرس خود صرفه‌جویی کنید، به آنها توجه کنید. از این راهکارها در دکوراسیون آشپزخانه غافل نشوید!

50 راهکار عالی در دکوراسیون آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه

از کارشناسان مربوطه مشاوره بگیرید

آشپزخانه پیچیده ترین – و گران ترین – اتاق خانه برای طراحی است. بنابراین پرداخت اندکی مشاوره تخصصی در شروع یک پروژه می تواند استرس را از فرآیند خارج کند و در دراز مدت در هزینه شما صرفه جویی کند. حتی اگر از قبل ایده خوبی از آنچه می خواهید دارید، یک طراح حرفه ای آشپزخانه می تواند به شما کمک کند تا طرح خود را به خوبی تنظیم کنید و از اشتباهات پرهزینه جلوگیری کنید.

برآورد هزینه دکوراسیون آشپزخانه

هزینه دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه ها گران هستند و هزینه ها می تواند خیلی سریع بالا برود، بنابراین مهم است که یک بودجه واقع بینانه تنظیم کنید و به آن پایبند باشید. یک قانون کلی خوب این است که بیش از 10 درصد از ارزش خانه خود را صرف بازسازی آشپزخانه نکنید. همچنین عاقلانه است که 10٪ از آن بودجه را برای یک صندوق اضطراری بگذاریم تا هزینه های غیرمنتظره را بپذیریم. دریافت منتخبی از قیمت‌ها از بازرگانان پیشنهادی، شما را در موقعیت چانه‌زنی قوی قرار می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که بهترین قیمت را دریافت می‌کنید.

مسدود کردن راه عبور

مسدود کردن معابرهنگامی که آشپزخانه ایده آل خود را طراحی می کنید، مهم است که نقشه کلی طبقه ملک خود را نیز در نظر بگیرید. برخی از آشپزخانه ها گذرگاه هایی به اتاق های دیگر خانه هستند، بنابراین دسترسی باید در اولویت قرار گیرد. اگر با فضای باریکی روبرو هستید، مطمئن شوید که کابینت شما مانع عبور از اتاق نمی شود. واحدهای ساده و درهای جیبی کشویی که به جای چرخاندن به بیرون در داخل دیوار فرو می‌روند، راه بسیار خوبی برای ایجاد مانور بیشتر در یک نقطه تنگ هستند.

ایجاد فضای کافی در دکوراسیون آشپزخانه

ایجاد فضای کافی در دکوراسیون آشپزخانههنگامی که در حال برنامه ریزی برای آشپزخانه رویایی خود هستید، ممکن است وسوسه انگیز باشد که سعی کنید از آخرین تجملات خود استفاده کنید. اما قبل از اینکه از یک واحد جزیره ای بیانی یا یخچال فریزر آمریکایی استفاده کنید، جریان ترافیک خود را برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که فضای کافی برای مانور خواهید داشت. به عنوان مثال، هنگام قرار گیری لوازم و وسایل در مقابل یکدیگر، یک متر حتی بیشتر فاصله بین آنها بگذارید تا درها باز شوند و عبور افراد راحت باشد.

در نظر گرفتن تمام زوایا

اگر قصد دارید به صورت اوپن پلان بروید یا یک آشپزخانه جدید برای یک فضای باز طراحی کنید، بهتر است اتاق را به عنوان یک کل در نظر بگیرید. به طرح‌های رنگی فکر کنید – به عنوان مثال، آیا کابینت شما با یک دیوار ویژه در جای دیگری از اتاق برخورد می‌کند؟ همچنین در نظر بگیرید که آشپزخانه جدید شما در حالی که روی مبل نشسته اید چگونه به نظر می رسد. <yoastmark class=در صورتیکه قصد دارید به صورت اوپن پلان بروید یا یک آشپزخانه جدید برای یک فضای باز طراحی کنید، بهتر است اتاق را به عنوان یک کل در نظر بگیرید. به طرح‌های رنگی فکر کنید – به عنوان مثال، آیا کابینت شما با یک دیوار ویژه در جای دیگری از اتاق برخورد می‌کند؟ آیا قسمت های زیرین کابینت مشاهده می شود و آیا می خواهید لوازم آشپزخانه را در قفسه های باز به نمایش بگذارید؟ در نظر بگیرید که آشپزخانه جدید شما در حالی که روی مبل نشسته اید چگونه به نظر می رسد. یکی دیگر از مواردی که برای فضاهای با پلان باز مورد توجه قرار می گیرد، نویز ناشی از لوازم خانگی است، بنابراین لوازم بی صدایی را با گواهینامه Quiet Mark انتخاب کنید.

توجه به کابینت های گوشه ای

توجه به کمدهای گوشه ایبدون برنامه ریزی مناسب، کمدهای گوشه ای شما به راحتی می توانند به محل تخلیه یا فضای مرده غیرقابل استفاده تبدیل شوند. در حالی که ممکن است کار با آنها دشوار باشد، مجموعه ای از راه حل های ذخیره سازی هوشمند وجود دارد تا بتوانید حتی از غیر قابل دسترس ترین گوشه ها نیز استفاده کنید. یک واحد بیرون‌کش طبقه‌ای یک راه عالی برای اطمینان از دسترسی آسان تابه‌ها و بشقاب‌ها است. از طرف دیگر، کشوهایی با طراحی ویژه که در واحدهای گوشه ای قرار می گیرند، می توانند بهترین نیازهای شما را برآورده کنند.

درب ورودی مشرف به فضای خالی

مشرف به فضای خالی دربدر حالی که اولویت دهی به ظاهر آشپزخانه جدید وسوسه انگیز است، فراموش نکنید که عناصر موجود در فضای خود را در نظر بگیرید. به خصوص در اتاق‌های کوچک‌تر، فاصله درها – مقدار فضای مورد نیاز برای چرخش درب – می‌تواند تأثیر زیادی بر طراحی آشپزخانه شما داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است به واحدهایی برسید که به درستی قابل دسترسی نیستند یا دری که فقط تا نیمه باز می شود. اگر فضای کمی دارید، درب کشویی را در نظر بگیرید که نیازی به ترخیص ندارد.

اولویت دسترسی برای دکوراسیون آشپزخانه

اولویت دسترسی برای دکوراسیون آشپزخانه

همه چیز خوب و مهیاست تا آشپزخانه رویایی زیبای شما را ایجاد نماید. اما اگر نتوانید به راحتی به وسایل ضروری دسترسی پیدا کنید، به زودی به یک کابوس تبدیل می شود. از تابه‌ها گرفته تا کارد و چنگال و بشقاب‌ها، یک طرح خوب برنامه‌ریزی شده تضمین می‌کند که وسایلی که اغلب استفاده می‌کنید هر زمان که به آن‌ها نیاز داشتید در دسترس باشند. نگهداری تابه ها می تواند بسیار خسته کننده باشد، با این حال، یک قفسه درب تابه که به داخل درب کابینت نصب می شود، می تواند معجزه کند. مطمئن شوید که برای سهولت در موقعیت اصلی در کنار صفحه قرار دارند.

خرید محصولات برای دکوراسیون آشپزخانه

بعد از صحبت و مشاوره با کارشناس و تصمیم برای طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه ، نوبت به خرید محصولات مورد نیاز برای اجرای طراحی داخلی آشپزخانه می باشد. شرکت آکس تزئین نوین علاوه بر مشاوره رایگان، در زمینه فروش محصولات دکوراسیون داخلی برای آشپزخانه و سایر بخش ها در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

تیم تخصصی آکس دکور متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.