در حال بارگذاری لوگو
اجرای دکوراسیون داخلی

اجرای دکوراسیون داخلی

خدمات اجرای دکوراسیون داخلی با بهترین متریال های روز دنیا توسط کارشناسان اجرایی شرکت آکس تزئین نوین با سالها سابقه و تجربه در خدمت شما مشتریان محترم می باشد. شرکت آکس تزئین نوین مفتخر است از سال 1365 به صورت تخصصی خدمات فروش و اجرای تجهیزات دکوراسیون داخلی را به شما مشتریان محترم ارائه می دهد.

خلاصه استراتژی اجرای دکوراسیون داخلی

خلاصه استراتژی اجرای دکوراسیون داخلی

استراتژی اصلی فروش، اجرا و بازاریابی برای مجموعه آکس شامل عوامل زیر است:

یک تجربه مشاوره طراحی داخلی برتر که خدمات قابل توجهی را به مشتریان ارائه می دهد. فروش سایر محصولات تکمیلی برای تجربه بهتر مشتری که بر ارزش کل می‌افزاید. ارائه تجربه ای که منجر به کسب و کار تکراری برای نیازهای خانه و/یا دفتر و ارجاع مشتری می شود.

این استراتژی از طریق تاکتیک ها و برنامه های شرح داده شده در این بخش اجرا خواهد شد.

  • توانایی اثبات شده برای ایجاد خدمات شخصی عالی به مشتری.
  • روابط قوی با تامین کنندگان که انعطاف پذیری را ارائه می دهند و به نیازهای محصول خاص پاسخ می دهند.
  • روابط ارجاعی خوب با معماران، فروشندگان مکمل و مشاوران املاک محلی.
  • وفاداری مشتری از طریق شهرت مستمر که در بین مشتریان تکراری و با سرمایه های بالا ایجاد شده است.

منظور از طراحی و دکوراسیون داخلی چیست؟

منظور از طراحی و دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون در لغت نامه فارسی آراستن، چیدمان و مرتب کردن است. منظور از طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون نحوه چیدمان و انتخاب مناسب وسایل قسمت های مختلف خانه و ساختمان می باشد. از دید خیلی از افراد چیدمان دکوراسیون داخلی منزل، کار بسیار ساده ای است و تنها با سلیقه افراد پیش می رود. اما این طور نیست و نکات بسیار مهمی در این زمینه وجود دارد. درصورتیکه آنها را بدانید و به خوبی رعایت کنید، بهترین استفاده را از فضای منزل خواهید داشت. درضمن به زیباسازی هرچه بیشتر خانه شما کمک خواهد کرد. گاهی با پیروی از این قوانین، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای شما کم هزینه تر و سریع تر انجام می شود. همچنین جلوه ویژه و خاصی در منزل شما ایجاد می شود و خانه شما را به یک فضای مطبوع و گرم تر و دلپذیرتر تبدیل می کند.

اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی، اداری و تجاری

اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی، اداری و تجاری

با توجه به همه گیر شدن و جذاب شدن طراحی دکوراسیون داخلی دیگر طراحی دکوراسیون محدود به خانه‌های مسکونی نیست و در دفاتر کاری، فروشگاه ها، مغازه ها، بیمارستان ها، هتل ها و غیره هم، از قوانین مختص به خود جهت طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می شود. این نکته حائز اهمیت است که معماری داخلی یک عامل موثر برای ایجاد روح و نشاط در ساختمان است. در طراحی دکوراسیون داخلی، داشتن اطلاعاتی از آداب و رسوم هر قشر از جامعه، میزان بودجه و … می تواند یاری رسان باشد. برای مثال اجرای دکوراسیون ساختمان ادارای در فضای داخلی قسمت های مختلفی از جمله قسمت لابی، اتاق مدیر، اتاق جلسات، اتاق کارمندان و منشی وجود دارد.

کلمات کلیدی را وارد نمایید