خیابان بنی‌هاشم، بن‌بست شاهباز، پلاک‌14

ساعات‌کاری شنبه تا پنجشنبه 18:00 - 8:00

ارتباط با ما  4-02122334402

بتن اکسپوز چیست؟

بتن اکسپوز چیست؟

بتن اکسپوز یک نوع بتن تزئینی میباشد که انتخابی عالی برای نمای خارجی ساختمان است، البته که در داخل ساختمان نیز به همان اندازه چشمگیر است. این نوع بتن، سطحی صاف دارد که میتواند در قالب های مختلف قرار گیرد و دیوارپوش بتنی دلخواه را ارائه دهد. همچنین در طرح و رنگ های بسیاری موجود هستند، در کل طرح های Exposed concrete بی پایان هستند.

کاربرد پنل دیواری اکسپوز

این دیوارپش بتنی را میتوان به عنوان نما در راهرو، پاسیو، اطراف استخر، نمای داخلی یا خارجی ساختمان، صندلی ها داخل پارک،گلدان، جدول، پله و دیگر فضاهای بیرونی استفاده
نمود.

انواع مختلف بتن اکسپوز

طرح های Exposed concrete: دیوارپوش بتنی مانند خیلی از مصالح ساختمانی دیگر به دلیل پیشرفت صنعت و تکنولوژی در طرح و رنگ های مختلفی تولید میشود. مثل دیوارپوش بتنی طرح پارچه، طرح کاشی، طرح سنگ و خیلی طرح های بی پایان دیگر.

انواع مختلف بتن اکسپوزسنگدانه های Exposed concrete: دیوارپوش بتنی به گونه ای است که سنگدانه های روی آن قابل نمایش است که به چند حالت موجود میباشند،مثل خوردشده، گرانیت، تزئینی، سبک و مدل های مختلف دیگر.

انواع مختلف بتن اکسپوز

روش های ساخت دیوارپوش بتنی: بتن اکسپوز به روش های مختلفی ساخته میشود، مثل دیوارپوش بتنی درجا، پیش ساخته یا پرسی.

مزایای بتن اکسپوز

 

مزایای بتن اکسپوز

  •  دوام بیشتر نسبت به بتن های دیگر
  •  تعمیر و نگهداری کم
  •  مقرون به صرفه تر
  •  بسیار راحت قابل تنظیم است و نصب راحتی دارد
  •  طرح و رنگ های متنوع
  •  دارای استحکام و مقاومت بالا

ترمیم دیوارپوش بتنی

ترمیم دیوارپوش بتنی

در هنگام اجرای دیوارپوش بتنی ممکن است نیاز به ترمیم بتن خود داشته باشیم که باید با توجه به اصول و ویژگی های آن مانند ابعاد،محل،ضخامت و موارد دیگر این کار را انجام
دهیم.ترمیم Exposed concrete مانند بتن های دیگر است و هیچ تفاوتی ندارد.

خرید بتن اکسپوز

برای خرید انواع دیوارپوش بتنی از شرکت آکس تزئین نوین با کارشناسان خود تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه بهره مند شوید.

تیم تخصصی آکس دکور متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.